قطعا شما هم بعنوان یه استفاده کننده از ویندوز تا اکنون حداقل یکبار از Windows Media Player استفاده کرده اید.

ممکن است به هر دلیل بخوهید سرعت پخش ویدئو خودتان را تغییر دهید و سرعت را افزایش و یا کاهش بدین. اگر میخواهین این ترفندو در عرض چند دقیقه یاد بگیری با ما همراه باشید.

چطوری سرعت پخش فیلم در  Windows Media Player را تغییر بدم؟

برای تغییر سرعت پخش ویدئو در مدیا پلیر ویندوز، پی از پخش فیلم مورد نظر خود بر روی صفحه مدیا پلیر راست کلید کنید و از منوی باز شده گزینه  Enhancements  را انتخاب کنید و سپس از لیست باز شده گزینه Play speed settings را انتخاب کنید

خب تبریک میگم شما به صفحه تنطیم سرعت پخش فیلم رسیده اید. با استفاده از صفحه ای که برای شما باز شده است میتوانید سرعت را کم و یا زیاد کنید.

در بالای صفحه سه تا گزینه وجود داره :

• اولین گزینه ،گزینه ی Slow هستش که با کلیک روی آن، سرعت پخش فیلم شما نصف میشه
  • گزینه ی  Fast   که سومی گزینه هستش ، سرعت پخش فیلم را ۱٫۴ برابر می شود.
  • خب فکر کنم کار گزینه Normal  رو همخودتو حدس زده باشین. درسته این گزینه سرعت فیلم را به حالت اولیه و پیش خودش برمیگردونه.

اما سه گزینه ی بالا، تنها سه سرعت پخش را برای شما ارائه می دهند.

اگر بخوام سرعت فیلم را به مقادیر دلخواه خودم کم و زیاد کنم چی ؟

خب اینم که کاری نداره فکر کنم خودتون جواب این سوال رو میدونین!!!! از نوار اسکرولی که در پایین هست به راحتی میتونین به میزان دلخواه خودتون سرعت رو کم و زیاد کنین

به همین سادگی ، به همین خوشمزگی

اصطلاحات و مفاهیمی که باید از کامیپوتر بدانید

چطوری سرعت پخش فیلم در Windows Media Player را تغییر بدم؟

سرعت ,پخش ,فیلم ,گزینه ,  ,صفحه ,سرعت پخش ,پخش فیلم ,media player ,فیلم را ,را تغییر ,windows media player

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه لوازم آرایشی متین توبة الله charpa.ir تجهیزات استخر ،ساخت و مراقبت از استخر breast cancer key notes دانلود درس های دانشجویی اینجا جایی برای خوندن نیست قوانین مهاجرت و اقامت در کانادا Dream Big عکس منظره طبیعت